Zaterdag 18 en zondag 19 mei (Pinksteren) heb ik het Pinkstertoernnoi van Activia mogen fotograferen.
Het was even spannend wat voor weer we beide dagen zouden krijgen. Gelukkig waren de weergoden ons gelukkig gezind. Twee dagen met veel zon alleen aan het einde van dag 2 (rond 16.00 uur) barstte het los. De regen viel met bakken uit de lucht.
Ik heb met verwondering gekeken wat er voor een organisatie het wel niet is om zo'n toernooi te kunnen organiseren.
De tent moet worden opgezet, de terrassen moeten ingericht worden. Alle velden moeten opgezet worden en belijnd. Verlichting moet geregeld zijn. Diverse drank en eetgelegenheden moeten z'n plaats krijgen. Het wedstrijdschema moet gemaakt worden de uitslagen en standen moeten bijgewerkt worden. Wat zijn hiervoor vele vrijwilligers voor nodig. En ook bij wat tegenslag (de regen) wordt alles snel geregeld dat iedereen de grote feesttent dan binnen kan en daar de prijsuitreiking dan plaatsvindt.
Na afloop van het toernooi moet alles weer opgeruimd worden.
Chapeau voor de organisatie van het Pinkstertoernooi.
Ik hoop dat ik met mijn foto's toch een beetje heb weergegeven hoe de twee dagen zijn geweest.
Ik heb wel een paar dagen nodig om bij te komen van het Pinkstertoernooi en dan heb ik 's avonds de feesten nog niet meegemaakt.