Bent u ook trots op iemand die zich inzet voor ons dorp? We kennen allemaal wel iemand die voor of achter de schermen veel voor de gemeenschap doet. Wilt u diegene eens in het zonnetje zetten? Mail dan even naar , dan neemt Dorpsraad Sint Tunnis contact met u op. Mogelijk verrast de dorpsraad deze vrijwilliger met een mooi bloemetje en de bijbehorende ‘Trots op... duim’.
Jos vertelde onlangs: “Nu ben ik wel genoeg met mijn gezicht in beeld geweest, het is klaar.” Toen twee leden van de dorpsraad aan de deur stonden, viel Jos even stil. Hij wist even niets te zeggen. “Dat is mooi, om de Duim te ontvangen”, zegt hij lachend, “zullen we een foto maken?” (Hij weet hoe het werkt.)
Vele uren heeft Jos zich belangeloos ingezet voor ons dorp. Leefbaarheid in het dorp vergroten was zijn missie. Mensen aan elkaar binden, dat kon hij als geen ander. ‘Probeer het drie maanden, sluit aan bij de vergadering, dan praten we daarna verder,’ een uitspraak van Jos die werkte. In het verleden was hij onder andere penningmeester van volleybalvereniging Somas Activia, meer dan 40 jaar actief op het Pinkstertoernooi. Nu spendeert hij veel tijd als secretaris en penningmeester van de Bruisende Brink.
“Voorlopig pak ik verder nog even niks op”, vertelde hij. Niet veel later zag hij de oproep op Samen Sint Anthonis: Vrijwilliger gezocht bij de voedselbank. “Dat kan ik wel doen, om 7.00 uur weg en om 11.00 uur terug, dat is mooi, toch?” Jos vertelt dat hij zich ook heeft aangemeld als chauffeur bij de buurtbus. Dat is Jos ten voeten uit. Altijd klaarstaan voor anderen. Jos, proficiat en geniet van deze welverdiende duim!
De voorzittershamer van dorpsraad Sint Tunnis heeft Jos overgedragen aan Arno Rombouts.